• Wpisów:1523
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 23:34
  • Licznik odwiedzin:68 651 / 2731 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"O kim myślisz, gdy kładziesz się spać?"
 

 
"Na jego miejscu nigdy nie wypuściłbym z rąk kobiety, która patrzy na mnie z taka pasją. Gdyby któraś tak na mnie spojrzała, odciąłbym jej nogi, by nie mogła już ode mnie uciec i kazałbym jej przysiąc, że wyrwie mi serce, jeśli kiedykolwiek zapałam uczuciem do innej..."
 

 
"Masz tak jak ja, w tylu miejscach poklejone serce..."
 

 
"Niewidzialna czerwona nić łączy tych, których przeznaczeniem było się spotkać, niezależnie od czasu, miejsca czy okoliczności.
Ta nić może się rozciągać lub splątać, ale nigdy się nie przerwie..."
 

 
"Ja­kaś część Ciebie wciąż we mnie żyje. Na­wet
gdy­byś ty od­szedł, ta część by zos­tała. Tkwisz we mnie. Jes­tem twoim od­bi­ciem, ty jes­teś moim,
żad­ne z nas nie może już is­tnieć oddzielnie..."
 

 
"Bycie parą jest ciężkie. A zobowiązania, poświęcenia - to trudne. Ale jeśli to ta właściwa osoba, to wtedy jest łatwo.Patrzeć na dziewczynę i wiedzieć, że jej szczęście jest wszystkim czego pragniesz w życiu, to powinna być najłatwiejsza rzecz na świecie, a jeśli tak nie jest, to oznacza, że to nie jest ta jedyna.
Przykro mi..."
 

 
"Mimo wszystko życie się dzisiaj nie kończy..."
 

 
"Już serce jej wyschło; zresztą ona sama nie jest pewna, czy ma serce..."
 

 
“i nawet nie masz pojęcia jak bardzo chciałabym Cię jutro spotkać...”
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Chciałabym kiedyś usłyszeć proste: ' jesteś taka, jakbym chciał'."
 

 
"W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa, upić się do nieprzytomności, tańczyć całą noc, zgubić telefon, nieszczęśliwie się zakochać, jechać w bagażniku, pływać w nocy, zgubić się w obcym mieście. Ale jeśli robisz coś złego, to przynajmniej baw się przy tym dobrze. Może jutro będzie koniec świata. Przecież może.

Próbuj. Może gdzieś miedzy nową książką a podróżą do Ciechocinka znajdziesz właśnie swoje szczęście..."
 

 
"- Czy myślisz o nim czasem?
- Staram się nie myśleć - odpowiadam.
- Dlaczego nie?
- Ponieważ to boli..."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
"Pozwalam sobie tęsknić tylko kiedy jestem pijany.

Wtedy jestem bardziej tkliwy i wtedy bardziej rozmawiam ze sobą, nasłuc**ję. Całkiem wyraźnie nieśmiałe głosy zastanawiające się, gdzie teraz jesteś, co robisz i czy jesteś szczęśliwa. Czy się wreszcie odnalazłaś i spełniłaś te kilka marzeń, za które trzymałem i nadal trzymam kciuki. I czy już się przestałaś bać.

W pewnym momencie z całego serca chciałem być tym, który Ci przybliży niebo, będzie opoką, wsparciem i ramionami, w których się można ukryć. Dziś już nawet jestem oswojony z faktem, że stało się inaczej. Mój przyjaciel napisał kiedyś w dedykowanym mi tekście następujące słowa:

“Jacyś mężczyźni zaopiekowali się już kobietami przeznaczonymi dla nas. Pozwolili im obserwować swoje plecy, kiedy śpią. Podobno szczęśliwi ludzie w ten sposób osiągają spokój. Wbijają gwoździe w ściany. Wieszają na nich zdjęcia, a potem budują strychy, żłobią piwnice, przyzwyczajając włosy tych kobiet do zapachu własnych palców. Jeśli nauczysz się uśmiechać na myśl o tym, to znaczy, że potrafisz już żyć. Stąd już tylko krok do śmierci”.

Nie wiem, gdzie poniosły mnie stopy i co czeka przy następnym kroku, ale na pewno nie Ty. Z tych wszystkich głosów, które słyszę jeden, najbardziej egoistyczny, jest najgłośniejszy. Ten drżącym od frustracji tonem rozważa, czy jeszcze czasem o mnie myślisz, czy pamiętasz i czy kiedykolwiek byłem mniej lub bardziej ważny. Na tym etapie, po kilku miesiącach, zaczynam myśleć, że już zawsze będę tym człowiekiem, który próbuje nalać z pustego i widzi uczucia tam, gdzie ich nie ma. Mógłbym uznać, że nie da się zaangażować we mnie emocjonalnie, w związku z czym jestem nierzeczywisty, ale w tym wypadku byt jest definiowany przez ból, który istnieje i wraca falami. Bolisz mnie, bo jeszcze w pociągach widzę kobiety podobne do Ciebie i tak wiele rzeczy budzi skojarzenia, które zmierzają w drogą, którą Cię ubyło. Jeśli kiedykolwiek w tym kuriozalnym życiu kogoś szczerze kochałem, to tylko jedną Ciebie, ale jakkolwiek bym to wytłumaczył, nie zrozumiałabyś.

To jest komunikat w próżnię, w nieskończone kręgi twarzy wśród których nie ma tej jednej, z której chciałem scałowywać łzy. Komunikat najbardziej szczery ze wszystkich, bo też na trzeźwo byłbym zbyt dumny, by napisać, co ciąży mi na sercu i rozdrapuje blizny. Sam nie wiem, czy to dowód słabości, czy czułość, której nie zdążyłem okazać, wyrywa się ze mnie siłą. Królewno, kotku, skarbie, słoneczko, najsłodszy z moich upadków. Nigdy Cię nie zapomnę, wiesz?"


Piękne.
http://smiertelnepiosenki.com/2013/04/14/nie-ma-wiekszych-piekiel/#comments
 

 
"Yhm, i co Maniuś, znowu wiosna, co?
Znowu będą chodzić po ulicach zakochane pary, będą się tulić, całować, uśmiechać - bez odrobiny współczucia dla całej reszty..."
  • awatar Nelcia maluje :): super, zapraszam do mnie! myślę, że spodobają Ci się moje ręcznie malowane torby ; ) miło mi będzie, jeśli dodasz mnie do obserwowanych
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Leżałem w ubraniu na łóżku i myślałem o tym, że stoją tu różne meble, leżą książki, wiszą obrazy, ale to wszystko nie ma sensu. Ja też tu leżę i też nie mam sensu..."
 

 
"Mam skłonność do życia we śnie,do zmyślania ludzi i sytuacji. Do urabiania życia na kształt teatru.
Do NIERZECZYWISTOŚCI..."
 

 
"I jakoś leci. Szkoda, że na różnych końcach tęczy..."
 

 
"Boję się, że nie można mnie kochać..."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"Musisz uwierzyć w siebie, uwierzyć, że jesteś bardzo piękną i cenną osobą. Bóg nie stworzył bubla. Bądź dumny z tego, kim jesteś i jak wyglądasz. Bóg nie popełnia błędów..."


Tak trudno uwierzyć...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"To nie do mnie, nie o mnie i nie ja, prawda?"
 

 
"...)Chciałbym mieć kobietę, z którą bym się mógł wygłupiać. Kobietę kumpla, z którą szedłbym przez życie, robiąc sobie jaja. Taka łajdacka para- to mój ideał. Ale niewiele znam takich kobiet i są zajęte. A inne? Po pół godziny mam ich dosyć. A co dopiero, żeby któraś została do rana?"
 

 
"Problem nie polega na tym ,że nie wiem czego chcę,problem polega na tym ,że wiem czego chcę,ale tego nie mogę mieć..."
 

 
"Obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku. Jeść śniadanie w jednej kuchni. Parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzespanej nocy. Dawać sobie całusa przed wyjściem. Dzwonić do siebie tysiąc razy wtedy, gdy jesteśmy osobno, a potem znów wracać do siebie..."
  • awatar Inspire †: jakie słodkie. ♥ _____ Zapraszam do siebie. Może coś ci się spodoba.;*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›