• Wpisów:1523
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 23:34
  • Licznik odwiedzin:68 652 / 2731 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Zimno, smutno, pachnie samotnością..."
 

 
"Someday, someone is going to look at you like you’re the best thing in the world..."
  • awatar Gość: ładnie tu - pozdrawiam moreloweslonce.blogspot.com
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Jesteś piękną kobietą.Wywołujesz pragnienia..."
 

 
"Spójrz na siebie. Jesteś młodą osobą. Przestraszoną. Czego się boisz? Przestań się przejmować. Przestań hamować słowa. Przestań myśleć co sądzą inni. Noś to na co masz ochotę. Słuchaj takiej muzyki jaką lubisz. Puść ją głośno i tańcz do upadłego. Wyjdź i pójdź tam gdzie chcesz nie myśląc o jutrze. Nie czekaj na piątek. Żyj teraz. Zrób to teraz. Podejmij ryzyko. Powiedz swe sekrety. Kiedy zrozumiesz, że to Twoje życie? Spełnij marzenia..."
 

 
"Bo bardzo chcę, abyś wiedział, że myślę o Tobie. Praktycznie nieustannie..."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Twoje serce jest tam, gdzie ostatnia osoba, o której pomyślisz tuż przed snem..."
 

 
"Nie rzuca się kobiet, bo płaczą
W rogu wszechświata zwinięte..."
 

 
"Coś mnie kłuje w okolicy serca i jak na złość nie chce przestać. Taka już nasza kobieca natura, że rozsypujemy się na drobne kawałeczki..."
 

 
"Zależało mi na kimś, kto będzie moją kotwicą, wiesz? [...] Kto będzie dzwonił dzień w dzień z pytaniem, czy wszystko w porządku. Pobiegnie w środku nocy do apteki, gdy zachoruję. Będzie tęsknił, jak wyjadę. I kochał, bez względu na wszystko..."Już nie zależy
 

 
"Zwykły poniedziałek. Za oknem tysiąc fikuśnych odcieni szarości. Jestem szczęśliwa, mam kogoś do pary, a mimo to czuję się jak puzzle z fragmentem wodospadu pośród tysięcy elementów składających się na krajobraz z palmami. Marzę o kimś, kto zmiesza się ze mną, rozcieńczy samotność..."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"bolą mnie miłości
których nie przeżyłem

przerażają mnie śmierci
w których nie brałem udziału

lękam się światów
w których nie zamieszkam

boję się siebie
którego nie znam..."
 

 
"Nie potrzebujesz nowego telefonu, kolejnej pracy, kolejnego zgonu na melo, nie potrzebna Ci piątka, nowe ubranie czy lans na mieście. Ty potrzebujesz drugiej osoby przy której zgubisz godziny, miesiące i lata. Osoby, do której Twoje serce będzie biegło, a świat będzie jak zaraz po zejściu z karuzeli. Potrzebujesz miłości od człowieka z idealnymi dla Ciebie wadami. I choćby miał ich pełno, choćby powtarzali, że to błąd, to będzie on Twoim ulubionym błędem, który ciągle będzie Ci towarzyszył jak ulubiona piosenka..."


znalezione. I tak bardzo prawdziwe
  • awatar My heart.: Ooo tak, prawdziwe... Zapraszam do mnie. Skomentujesz mi wpisy ? : )
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Jeszcze nie wiem jak się nazywasz, ale wiem, że istniejesz..."
 

 
"Kochanie moje, nie wiem, co Ci pisać, co Ci powiedzieć, aby Ci było łatwiej, i co Ci powiedzieć, abyś uwierzyła i abyś myślała, że już jestem z Tobą. Nigdy nie myślałem, że będę Cię tak kochać, jak Cię kocham, i że tyle przez tę miłość wycierpię, i że tyle zyskam..."
 

 
"I jeszcze jutro się obudzisz, i zaboli, i pojutrze też, ale za każdym dniem coraz mniej..."
 

 
"Kiedy cię zobaczyłem pierwszy raz, serce mi zadrżało. Kiedy cię zobaczyłem drugi raz, serce mi zadrżało. Za trzecim razem czwartym razem piątym razem i każdym następnym serce mi drżało..."
 

 
"Obiecaj mi że jutro rano się uśmiechniesz. Nawet jeśli będzie szaro. Nawet jeśli będziesz miał opuchnięte powieki, ciężkie myśli i żadnych nowych wiadomości w telefonie. Obiecaj mi..."
 

 
"Nieodwzajemnione uczucia to nic strasznego. Straszne jest to jeśli z jakiś powodów nie możesz pokazać, że Ci zależy, że ktoś jest bliski. Straszne jest pilnowanie się, by nie reagować w żaden sposób, gdy ktoś wspomni o tej osobie. Straszne jest mieć poczucie winy za to co czujesz, za to co jest w Tobie..."
  • awatar Gość: Może to nic strasznego, ale okropnie boli kiedy osoba którą kochasz nie chce nawet na ciebie spojrzeć czy powiedź to zwykłe cześć bo ty ją znasz, mieszkasz obok niego.To boli.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Może kiedyś znajdziemy się jeszcze raz we dwoje w tym samem miejscu, o tej samej porze..."
 

 
"Zasada 303 - jeśli kochasz nie daj o sobie zapomnieć.
Zasada 304 - jeśli kiedykolwiek pokochałaś za mocno znaczy to, że pokochałaś odpowiednio.
Zasada 592 - jeśli wasz związek się rozpadł nie był to jeszcze wasz czas. Zasada 657 - jeśli nie możesz zapomnieć wróć do zasady 303..."
 

 
"Czy to nie zadziwiające, jak bardzo można cierpieć, kiedy wszystko jest właściwie w porządku?"